قوانین و مقررات

کاربر گرامی لطفاً جهت استفاده بهینه از امکانات فروشگاه بازرگانی شطرنجی ، قوانین و مقررات مربوطه را با دقت مطالعه نمایید.

ورود کاربران به فروشگاه اینترنتی بازرگانی شطرنجی و همچنین ثبت سفارش نیز به معنی پذیرفتن قوانین فروشگاه اینترنتی این سایت می باشد.

قـــوانیـــن عـــمـــومی

*کلیه قوانین فروشگاه اینترنتی بازرگانی شطرنجی برابر با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

ثبــت، پــردازش و ارســال سفارش

*روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می شوند.

*فروشگاه اینترنتی بازرگانی شطرنجی به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش گذاری می دهد. فروشگاه اینترنتی بازرگانی شطرنجی مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش های ثبت شده قبل از توقف سفارش گیری، پردازش و ارسال می شوند.

*بدیهی است در صورت موجود نبودن کالای مورد نظر، کالای مشابهی البته با هماهنگی مشتری ارسال و در غیر این صورت و در صورت عدم رضایت مشتری، سفارش لغو و در صورت پرداخت وجه از سوی کاربر ظرف مدت 24 تا 48 ساعت مبلغ به حساب کاربر عودت داده خواهد شد.

خســارت در هنگام حمــل و نقــل

*فروشگاه اینترنتی بازرگانی شطرنجی همواره نهایت تلاش خود را می کند تا کلیه سفارش ها در نهایت سلامت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد.اما در نهایت بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل، به عهده شرکت حمل و نقل است و این سایت تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش اقدام به جبران خسارت می نماید.

محــتــوا

*فروشگاه اینترنتی بازرگانی شطرنجی نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس های خود می کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل و نیز شرکت های سازنده محصولات استفاده می کند. لازم به ذکر است این سایت تضمین نمی کند که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد.


موردی برای نمایش وجود ندارد.