شستی چراغدار پالسی آریاک

مدل ACP-P

از {{model.count}}
33,500 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

با وقوع حریق و مشاهده آن، می توان از شکستن شیشه شستی اعلام حریق نصب شده در راه های خروجی، برای تحریک سیستم اعلام حریق استفاده کرد. این دستگاه با مرکز کنترل اعلام حریق مورد استفاده قرار می گیرد و مطابق با استاندارد EN54-11 ساخته شده است. پس از برقراری تغذیه، چراغ LED دستگاه هر 4 ثانیه یکبار چشمک می زند که این عمل نشان دهنده فعال بودن دستگاه می باشد. در صورت ضربه زدن به شیشه و با شکستن آن، ضمن روشن شدن چراغ LED دستگاه، فرمان اعلام خطر به مرکز کنترل ارسال می شود.

با استفاده از چهار سوراخی که در کف قاب شستی وجود دارد و پیچ 2/5 سانتی و رولپلاکی که در کیسه لوازم یدکی موجود می باشد، آن را در محل مورد نظر نصب نمایید. قاب باید به گونه ای نصب شود که دو پایه بلند داخل آن، سمت پایین قرار گیرند.
سیم های ارتباطی به شستی را از یکی از محل های پیش بینی شده به قاب وارد کنید.
طبق نقشه داده شده و راهنمای ترمینال ها، سیم های ارتباطی را به ترمینال مربوطه متصل نمائید. به منظور عملکرد صحیح مدار تست، باید پلاریته سیم های ارتباطی حتما رعایت شوند.
پیچ چهارسوی روی درب شستی را باز کنید.
دو عدد پیچ خودکار 1 سانتی که در کیسه لوازم یدکی قرار دارد را در سوراخ های پایینی کفی قرار دهید. کفی را روی قاب گذاشته و پیچ ها را محکم نمایید.
درب شستی را در محل خود روی دکمه شستی فشار داده و پیچ آن را ببندید.

پس از برقراری اتصالات و روشن کردن مرکز کنترل اعلام حریق، با باز کردن درب شستی (توسط پیچ مربوطه) می توان بدون شکستن شیشه شستی، اعلام حریق کرد.

مشخصات فنی:
ولتاژ تغذیه---------->----------16 - 28 VDC
جريان مصرفي در حالت نرمال---------------->--------40 A @ 24 VDC
جريان مصرفي در حالت آلارم------------------55 mA @ 24 VDC
حداکثر مقاومت كنتاكت--------->-----50 Ω
حداكثرسطح مقطع هادي قابل قبول توسط ترمينال-------->-------2.5 mm2
شرايط نصب--------->--------در محيط مسقف
ابعاد (طول × عرض × عمق)------------->--------90 × 90 × 42 mm
وزن--------->--------~137 gr

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...